Skąd wziąć pieniądze na inwestycje w internecie – darmowe bonusy

Ostatnio dużo się słyszy o darmowych pieniądzach do odebrania. Jak to zawsze bywa, kiedy jest o czymś głośno to pojawiają się również Ci, którzy chcą oszukać, zarobić itd. Widzą okazję, bo dużo osób się tym interesuje. Sporo osób nie wierzy w takie darmowe pieniądze, pewnie dlatego że kiedyś już zostali oszukani lub ktoś im powiedział, że to nie prawda. Jak to wygląda naprawdę?

Przeważają raczej te oferty, gdzie ktoś chce zarobić a nie daje nam coś za darmo. Pamiętajcie, że bez inwestycji poświęcacie wyłącznie czas i kiedy coś nie wyjdzie, trzeba powiedzieć sobie: ok, to jednak nie było takie super i iść dalej. To, że raz okazało się to nieprawdą, nie znaczy że wszystko inne to również kłamstwo. Zdarzają się też fajne opcje. Poszukajcie opcji, gdzie ktoś ma poradnik, filmik nagrany jak to odbiera i że to działa. Wtedy opcja jest wiarygodniejsza niż ta gdzie ktoś pisze: „200 zł za darmo do odebrania” i tyle.

Pierwsza opcja

Są dwie opcje. Pierwszą jest otrzymanie kryptowaluty, tak kryptowaluty, ponieważ obracamy się w świecie kryptowalut i tutaj jeśli ktoś robi promocję, to otrzymujemy równowartość np. 100 zł w kryptowalucie a nie 100 zł. Oczywiście później możemy oczywiście zamienić to np. na złotówki. Ta opcja daje nam taką możliwość. Dostajemy kryptowalutę, którą aktualnie możemy zamienić np. na złotówki i zrobić sobie wypłatę.

Druga opcja

Druga opcja to dostawanie czegoś, co dopiero w przyszłości BYĆ MOŻE będzie miało jakąś wartość. Nazywa to się Token. Jeśli projekt jest fajny, to oczywiście warto. Mamy to za darmo, a być może kiedyś coś fajnego może nam z tego tytułu wpaść. Oczywiście najlepiej nie brać wszystkiego jak popadnie, ponieważ większość to raczej słabe projekty, ale oczywiście każdy robi jak uważa.

Ja skorzystałem z kilku fajnych i konkretnych promocji, gdzie odebrałem wartościowe kryptowaluty. Było to jakieś 600 zł, co jest dość dużą kwotą, którą możemy przeznaczyć na dalsze inwestycje. Informacje o tych darmowych bonusach możecie znaleźć na: grupa.fabek.pl Pierwszy sposób jaki opisałem, jeśli chodzi o to skąd wziąć pieniądze na inwestycje w internecie były oszczędności. Wpis oczywiście możecie znaleźć na moim blogu. Teraz do oszczędności dochodzą darmowe bonusy i już nasza kwota się powiększa. Tym sposobem budujemy coś więcej, ale najważniejsze to chcieć, bez tego nie zrobimy nic. Kolejne sposoby w kolejnych postach. Pozdrawiam.