Rodzaje inwestycji

Słowo inwestycja jest dość ogólne. Możemy inwestować w przeróżne rzeczy. Możemy również otrzymywać przeróżne zwroty z naszych inwestycji i w bardzo różnym czasie od naszej inwestycji. Mówiąc krótko, rodzaje inwestycji są trzy. Poniżej przedstawię Wam jak to wygląda w tym co ja działam, czyli inwestycje w internecie oraz kryptowaluty.

Rodzaje inwestycji – Inwestycje krótkoterminowe

Zacznijmy może od inwestycji krótkoterminowych. Wiadomo, że każdy chciałby zarobić szybko i jest nawet taka możliwość, ale ryzyko powodzenia jest mniejsze. Krótkoterminowe inwestycje w moim przypadku, polegają na inwestycji w odpowiednim momencie w daną kryptowalutę. Kiedy wszystko się powiedzie, można zarobić 3,5,8% w ciągu kilku dni, ale nie jest powiedziane, że na sto procent to wypali. Dlatego jeśli ktoś myśli o jednorazowej krótkoterminowej inwestycji, to raczej nie polecam. Działając tak przez dłuższy czas, jesteśmy w stanie wyjść z zyskiem. Jednak przy jednej takiej transakcji, nikt nie da 100% gwarancji.

Inwestycje średnioterminowe

Teraz rodzaje inwestycji średnioterminowej. Okres takiej inwestycji waha się raczej od miesiąca do kilku miesięcy. Mogą to być również kryptowaluty lub inwestycja w jakiś projekt. Jeśli chodzi o kryptowaluty, to zakup w odpowiednim momencie w perspektywie czasu jednak da nam zarobić. Jaki to będzie czas i ile zarobimy, tego nie wiemy. Natomiast jeśli ceny są niskie, z daleka widać okazję i jest to moment zakupu. Może to wyjść kilka miesięcy, może to wyjść rok. Jeśli mowa o inwestycje w projekty, tutaj możemy zarobić w granicach 5-10% miesięcznie. Nasza inwestycja trwa jednak 2-3 miesiące a w każdym z tych miesięcy generujemy wcześniej wspomniane 5-10% od naszej inwestycji.

Inwestycje długoterminowe

Ostatni rodzaj inwestycji, to inwestycje długoterminowe. Jak sama nazwa mówi, wrzucamy swoje pieniądze na znacznie dłuższy okres. Takimi okresami są rok, czy dwa lata. Tutaj są to tylko i wyłącznie dobre kryptowaluty, kupione w odpowiednim momencie. Zarobić można różnie. Od kilkudziesięciu nawet do kilkuset procent. Jest to najbezpieczniejsze opcja. Inwestujemy i praktycznie zapominamy o tym. Jeśli pojawi się odpowiedni moment, sprzedajemy z zyskiem i tyle.

Takie są moje rodzaje inwestycji. Korzystam z każdej z nich, ponieważ jestem w tym cały czas. Jeśli ktoś chciałby się zająć inwestowaniem, musi wiedzieć, że wrzucając tutaj swoje pieniądze, nie możemy liczyć na szybkie zwroty. Raczej większość zaczyna to robić praktycznie od zera i dopiero buduje swój kapitał, inwestując wiele razy. Żyć z tego można jedynie wtedy, kiedy masz czym inwestować. Dlatego jeśli nie jesteś milionerem i nie masz miliona na inwestycje, to nie licz na to, że Twoje życie zmieni się w ciągu kilku miesięcy. Natomiast jeśli zaczynasz budować od zera i poświecisz na to kilka lat, wtedy zbudujesz taki kapitał, że Twoje życie na pewno się zmieni. Pamiętaj, że każdy milioner zaczynał od zera. Pozdrawiam.

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: BitbayBinance.

rodzaje inwestycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *