Poszukuję pracy

Rady dla osób poszukujących pracy.

Jestem na wielu grupach o tematyce zarabiania w internecie, biznesu online. Dołączyłem do takich grup, ponieważ szukałem znajomości, współpracy oraz ciekawych wpisów i informacji. Od jakiegoś czasu widzę, że pojawia się dużo ogłoszeń o poszukiwanej pracy. Przeważnie są to osoby niepełnoletnie, które szukają sposobu, aby dorobić. Spoko, oczywiście, dlaczego nie. Miałbym rady dla osób poszukujących pracy. Nie tylko dla niepełnoletnich, ale dla wszystkich, którzy umieszczają swoje ogłoszenia: „poszukuję pracy”.

Skąd takie moje rady i spostrzeżenia? Pisałem do kilku takich osób, z propozycją pracy. Widzę również jak takie osoby wrzucają ofertę, otrzymują pod nią mnóstwo komentarzy i na drugi dzień dalej szukają pracy. Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie zajęcia, prace odpowiadają każdemu. Problem jednak nie tkwi w propozycjach, które sporo osób przedstawia a w lenistwie i chęci zarobienia na już dużych pieniędzy.

Świadomość – poszukuję pracy

Po pierwsze, potrzebna jest świadomość, że nie ma szybkiego i dużego zarobku. Nie liczcie na coś takiego. Jeśli jednak ktoś takie coś Wam proponuje, to jest to mało realne. Wiem, że na takich grupach jest sporo oszustów, ale są też osoby, które oferują dobrą pracę. Tylko, że oni szukają chętnych do pracy a nie leniuchów szukających złotego strzału.

Jeśli szukasz pracy, to bądź świadom, że to będzie praca a nie skreślony kupon w lotto. I moja rada jest taka. Zamiast pisać posty „szukam pracy…” raz w tygodniu, złap się jednego zajęcia i rób je przez ten cały czas. Czekając aż ktoś przedstawi Ci super ofertę marnujesz tylko czas. Konsekwentnie robiąc coś byłbyś/abyś znacznie dalej.

Lenistwo i szybka kasa

Nie bądź leniwy/a i nie szukaj oferty na zarobienie miliona w tydzień. Znajdź fają osobę, która Ci pomoże i z którą się dogadujesz i pracuj, dzień po dniu pracuj. Tylko tyle trzeba, i aż tyle. Pokaż, że potrafisz. Udowodnij, że na prawdę szukasz pracy i że się postrasz. Takie osoby są poszukiwane i jeśli to udowodnisz to każdy będzie chciał z Tobą współpracować. Natomiast jak ktoś widzi dziesiąty Twój post o poszukiwanej pracy, to już nawet się do Ciebie nie zgłasza. Przynajmniej ja tak mam.

Ten wpis nie jest po to, żeby kogoś urazić, nie. Jest po to, żeby uświadomić. Żebyście spróbowali iść tą drogą. Nic nie robiąc a szukając tylko „super oferty” za rok będziecie w tym samym miejscu. Jeśli natomiast ten rok przepracujecie, to uwierzcie mi, że będziecie znacznie dalej. Wiem, że jak ktoś sobie pomyśli, że musi rok pracować, żeby coś zarobić to jest dużo. Tylko czas leci nie ubłagalnie i nawet się nie obejrzysz a ten rok będzie za Tobą. A Ty, albo zaczniesz już wtedy zarabiać pieniądze, albo dalej będziesz szukać i czekać na tę ofertę która zmieni Twoje życie w ciągu tygodnia.

Jeśli ten wpis zmienił Twoje podejście i wiesz już jak to powinno wyglądać, zapraszam do współpracy. Świadomych, zaangażowanych i chętnych do pracy, takich właśnie osób poszukuję. Nie tylko ja, ale dużo fajnych osób na grupach. Pozdrawiam.

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: BitbayBinance. Sprawdź nasze aktualne bonusy, czyli darmowe pieniądze do zdobycia KLIKNIJ TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *