Prawie 50 EURO na inwestycję lub 100 zł na konto, za darmo!

Natrafiłem ostatnio na taki wpis. „Prawie 50 euro do odebrania za darmo”. Nie bardzo wierzę w takie coś i myślę sobie: „tak, jasne”. Z ciekawości jednak chciałem wejść i zobaczyć jaka to jest strona. Ku mojemu zdziwieniu, okazało się, że strona jest mi już znana i posiadam tam konto. Dlatego poszedłem w to dalej, bo już ten teks bardziej wydawał się wiarygodny.

Po wejściu okazało się, że wszystko jest prawdą. Że oferują prawie 50 EURO za rejestrację u nich i potwierdzenie swojej tożsamości, czyli wysłania zdjęcia dowodu. Ja już konto miałem założone, więc została tylko weryfikacja. Zabrałem się więc za dokończenie tego, ponieważ chciałem przekonać się na własnej skórze, że to prawda. Po zakończeniu procesu, który trwa dosłownie kilka minut, pieniądze pojawiły się na koncie!!! (zdjęcie poniżej). Rejestracja jest darmowa i do niczego nas nie zobowiązuje.

Jest to portfel kryptowalutowy, dlatego wynagrodzenie otrzymujemy w kryptowalucie, którą następnie trzeba spieniężyć. Dlatego ja po sprawdzeniu i potwierdzeniu tego, (wiem że wszystko działa tak jak trzeba) chciałbym zaoferować Ci dwie możliwości odebrania tej DARMOWEJ kasy.

Opcja numer jeden

Pierwsza opcja jest taka, że możesz zainwestować te pieniądze i po minimum sześciu miesiącach odebrać dwa, trzy, pięć a może nawet DZIESIĘĆ RAZY tyle. To jest dla osób, które chcą coś więcej i wysyłają darmowe pieniądze po to, żeby się mnożyły. Reguła pieniądz robi pieniądz 😉 Dokładniejsze informacje znajdziesz w linku na dole.

Opcja numer dwa

Druga opcja jest dla osób, które chciałby wypłacić te pieniądze na konto. Ze względu na to, że jest to kryptowaluta i żeby to spieniężyć trzeba posiadać jeszcze konto na giełdzie, gdzie musimy przelać wymienić itd.. Dlatego oferuje Ci 100 ZŁOTYCH na polskie konto, lub 25 EURO na niemieckie konto i nie musisz się dalej bawić, żeby to wszystko zrobić. Ja borę tą dodatkową robotę na siebie a Ty masz od razu kasę ode mnie na konto. Jest to wersja uproszczona. Rejestrujesz się, weryfikujesz konto w ciągu kilku minut i tyle. Ja wysyłam Ci kasę.

Wszystkie dokładne informacje znajdziesz w linku poniżej. Jeśli jesteś zainteresowany/a, napisz do mnie na e-mail, prywatną wiadomość na facebooku lub na instagramie.W wiadomości daj znać, którą opcje wybierasz. Podeślę Ci link do rejestracji i filmik z dokładnym pokazaniem krok po kroku jak to trzeba zrobić. Pamiętaj… nic Cię to nie kosztuje. Rejestracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Pozdrawiam i zapraszam do odebrania darmowych pieniędzy 😉

Kliknij w link –>
http://grupa.fabek.pl/watek-Jak-odebrac-darmowe-46-EURO