„Pisała Pani rok temu, dlaczego teraz chce dołączyć?”

Nie tak dawno napisała do mnie pewna Pani i chciała, żebym pokazał jej jak zarabiać w internecie. Popisaliśmy trochę i zaczęliśmy działać. Zobaczyłem jednak, że ta Pani pisała już do mnie wcześniej. Minął prawie rok od naszej ostatniej rozmowy.

Postanowiłem, że napisze i zapytam się, dlaczego wtedy nie zdecydowała się na zarabianie w internecie a teraz jest zdecydowana i chce zacząć. Poniżej zamieszczę Wam jej odpowiedź na moje pytanie. W skrócie pisząc, Pani ta musi zajmować się dziećmi i chodzić na nocki do pacy co jest oczywiście dużym wyzwaniem. Na dłuższą metę człowiek może się wykończyć przy takim trybie życia, ale trzeba sobie jakoś radzić i za to wielkie brawa dla niej.

Dlaczego piszę o tym tutaj? Osobiście ta odpowiedź dała mi wielkiego kopa. Na pewno jest inspirująca i może komuś również tak jak mnie da siłę do działania. „Ta” Pani postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Jeśli jest ciężko to powinniśmy robić coś, żeby to poprawić, a nie tylko marudzić. Bardzo mi się podoba taka postawa i chęć zmiany czegokolwiek w swoim życiu na lepsze. Większość z nas ma ciężkie i trudne życie, ale wmawiamy sobie, że tak już musi być. Wcale nie… Nie musi tak być. To jest nasze życie i możemy z nim zrobić co tylko chcemy. Tylko od nas zależy czy przeżyjemy je tak jak „ono” nam każde, czy tak jak my chcemy.

Życzę Wam, aby wasze życie było wspaniałe i takie jak wy chcecie. Pozdrawiam.