Oszczędzamy a jednocześnie zarabiamy

To już drugi miesiąc odkąd postanowiłem po każdej swojej wypłacie (z pracy na etacie) odkładać pieniądze i inwestować w internecie, czyli jednocześnie oszczędzać i zarabiać 🙂 Dokładnie tak… To jest świetne rozwiązanie, ponieważ odkładamy co miesiąc jakąś kwotę i dzięki temu dodatkowo zarabiamy. Wyobraźcie sobie, że wrzucacie to do swojej skarbonki a zawartość sama się powiększa 😉 Za miesiąc nasza „świnka” jest już większa (cały czas sama rośnie) a my wtedy wrzucamy jej kolejne oszczędności, dzięki czemu rośnie jeszcze szybciej. Sami decydujemy ile i kiedy wrzucamy.

U mnie wyglądało to tak… Miesiąc temu przed zakupem miałem 131 paczek reklamowych (możesz zobaczyć to w tym wpisie, kliknij TUTAJ). Teraz po kupnie kolejnych paczek mam już ich 149!!! Widać, że rośnie? Pewnie… i to jak! Każda paczka warta jest 50 $ (185 zł). Tak jak pisałem wyżej. Nasza „skarbonka świnka” sama rośnie. JEDYNE co trzeba robić to poświęcić 10 minut dziennie.

To by było na tyle. Widzimy się za miesiąc z jeszcze większą „świnką” 🙂 Pamiętajcie, że każdy może zacząć od dowolnej kwoty. Oszczędzamy i zarabiamy po to, aby później mieć stałą miesięczną wypłatę z internetu. Jej wielkość zależy tylko od Ciebie.

Chcesz zacząć? Napisz do mnie a ja krok po kroku przeprowadzę Cię. Jestem po to, aby Ci pomagać 😉 Nie bój się, pisz 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂