Kolejna świetna książka przeczytana

Z książek możemy się wiele nauczyć. Każdy może coś znaleźć dla siebie według zainteresowań. Niestety już w szkole zmuszają nas do czytania lektur, które nie koniecznie w tamtym czasie są interesujące. Przez to później jesteśmy wrogo nastawieni do czytania. Przypominają nam się koszmary z czasów szkoły 🙂

Ja po przeczytaniu pierwszej książki o biznesie, czyli czegoś co bardzo mnie interesuje, nie mogę oderwać się od czytania kolejnych. Tak się spodobało 🙂 Wiadomo, że coś co nas ciekawi będzie się lepiej, lekko czytało a coś z przymusu co nas nie bardzo interesuje, pójdzie ciężko, z niechęcią. Dlatego teraz nie czytam tego co każą, tylko to co chcę i czytanie książek nabrało u mnie całkiem innego znaczenia.

Książka „Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem” Michała Wawrzyniaka była świetnym wyborem. Michał ogólnie jest człowiekiem, który daje KOPA do działania i ta książka właśnie taka jest. Daje mega mocnego kopa do tego, aby coś w swoim życiu zmienić, ponieważ każdy może osiągnąć to czego chce. Dlaczego mamy stać w miejscu i prowadzić nudne życie, skoro możemy marzyć o super przygodach i krok po kroku dążyć do spełnienia tego. Możemy się rozwijać, możemy nauczyć się wszystkiego, jesteśmy ludźmi. Nawet psa można nauczyć mnóstwa sztuczek.

Dzięki tej książce nauczyłem się większej determinacji w dążeniu do celu, co na pewno jest ważne. Nauczyłem się być bardziej odpornym na wymówki, ponieważ one zawsze się przytrafiają. Teraz byle jaka pierdoła nie jest w stanie powstrzymać mnie w zrobieniu czegoś co mam zaplanowane. No i właśnie, planowanie. W tym temacie również widzę postępy. Bez zaplanowanego dnia, tygodnia, całego naszego życia jesteśmy w dup**. Jestem w stanie znacznie lepiej prowadzić swój biznes. Z łatwością i wielką chęcią uczę się nowych rzeczy. Czego i Tobie życzę. Weź życie w swoje ręce.

Pozdrawiam 😉