Jeśli widzisz 5, 10, 20 % itd. zysku miesięcznie, to nie wchodź, tylko uciekaj.

Internet w tych czasach oferuje świetne możliwości. Wiele firm zarabia prowadząc swoją działalność wyłącznie przez internet. Dużo osób z tego korzysta, ponieważ jest to dla nich wygodniejsze. Nie jest do końca tak kolorowo, ponieważ zawsze tam gdzie jest głośno, pojawiają się osoby które chcą nieuczciwe zarobić. Na facebooku widać teraz miliony biznesów, które oferują świetne zarobki. W większości przypadków widzimy stałe miesięczne zyski, dzięki którym oczywiście ludzie chętnie chcą wejść i skorzystać. Jak to wygląda w praktyce?

Przykład

Uważajcie na swoje pieniądze i nie inwestujcie ich tam, gdzie obiecują stały miesięczny procent. Wiem, że to wszystko fajnie wygląda. Widziałem jak większość to reklamuje, zachwala, pokazuje dużo zrobionej kasy itd. Praktycznie każdy z tych ludzi patrzy, tylko żeby zarobić samemu. Reszta go nie interesuje. Wyjaśnię Wam to jak zwykle na przykładzie. Wyobraźmy sobie, że zakładam sklep odzieżowy. Wszystko super idzie, sprzedaje, mam swoją markę, biznes się rozwija. Jednak do większego rozwoju potrzebuje więcej pieniędzy. Dlatego szukam inwestorów. W zamian za zaufanie i zainwestowanie we mnie daje im 5, 10, lub 20 % procent miesięcznie od tego co zainwestowali. Za zebrane pieniądze rozwinę tak biznes, że zyski będą znacznie większe.

Wszystko idzie dobrze, biznes kwitnie, ja swoim inwestorom wpłacam ten obiecany miesięczny procent. Jednak to jest biznes a w dodatku sprzedaż. Jednego miesiąca sprzeda się więcej innego mniej. Nikt nie jest w stanie generować stałych miesięcznych zysków. Dlatego jeśli sprzedaż spada, zaczynają się problemy. Nie jestem w stanie wypłacić stałego procentu moim inwestorom.

Brakuje nowych wpłat biznes siada

To jest żywy przykład. Często jest tak, że firma oferująca super biznes w internecie nie ma w ogóle produktu i oferuje super kasę z kosmosu. Kiedy wchodzą nowe osoby, pieniądze te wypłacane są starym klientom. I tutaj chodzi o to, żeby więcej ludzi wpłacało, inwestowało zarobione pieniądze dalej, niż wypłacało. Jeśli sytuacja się odwraca, firma bierze kasę i tyle ich widzimy.

Byłem już w kilku świetnych biznesach, gdzie każdy był mocno zachwalany. Zawsze kończyło się tak samo. Jeden wcześniej, drugi później, ale zakończenie zawsze to samo. Brakło kasy i firmy nie ma. Nie wierzcie w stałe miesięczne zyski, ponieważ jest to niemożliwe. Przerabiałem to już niestety kilka razy. Wiem, że tam jest super marketing i ludzie piszą, że zarobisz tam miliony. Nie, nie zarobisz. Ja wiem, że szybka i łatwa kasa miesza w głowie i przyciąga. Dlatego właśnie tak to piszą. Uważajcie na biznesy w internecie. Pozdrawiam.