Jak sprzedać tokeny CNB na giełdzie Coinsbit?

W tym wpisie pokaże Wam jak możecie sprzedać swoje tokeny CNB, które otrzymaliście za darmo, w zamian za rejestrację na giełdzie Coinsbit.

Pierwsze co, to oczywiście logujemy się na giełdzie a następnie przechodzimy w zakładkę „Balance”. Tam musimy swoje tokeny CNB przetransferować na konto tradingowe (Trading Account), żeby móc je sprzedać (zdjęcie poniżej). Wystarczy kliknąć w tę strzałkę. Wtedy tokeny zostaną tam przeniesione.

Jak sprzedać tokeny CNB na giełdzie Coinsbit?

Teraz przechodzimy w zakładkę „Trade”. Następnie z listy po lewej stronie wybieramy nasz token CNB w parze z Bitcoin (BTC).

Jak sprzedać tokeny CNB na giełdzie Coinsbit?

Kolejnym krokiem jest przejście w miejsce sprzedaży (zaznaczone na zdjęciu poniżej). Interesuje nas sprzedaż, więc kolumna „Sell CNB”. Teraz wystarczy wpisać cenę w miejsce „Price”. Ilość jaką chcemy sprzedać w miejsce ” Amount” a poniżej wyświetli nam się ilość BTC, które otrzymamy po tej transakcji ” Total”. Po wypełnieniu i kliknięciu czerwonego przycisku „SELL”, sprzedamy nasze tokeny.

Cenę oczywiście ustala rynek i jeśli chcemy sprzedać od razu, musimy się dostosować. Poniżej czerwonego przycisku „SELL” mamy wystawione oferty kupna „Buy Orders”, czyli po jakiej aktualnie cenie ktoś chce kupić tokeny CNB. Jeśli chcemy sprzedać natychmiastowo wybieramy najwyższą cenę jaka jest aktualnie, na zdjęciu poniżej jest to: 0.00000023. Wpisując tę cenę, która aktualnie jest tam wyświetlana, możemy sprzedać tokeny od razu. Aktualnie jest ktoś kto chce po takiej cenie kupić.

Jak sprzedać tokeny CNB na giełdzie Coinsbit?

To jest poradnik jak sprzedać tokeny CNB na giełdzie Coinsbit. Jeśli są jakieś pytania zapraszam do zostawienia ich w komentarzu poniżej. Wiem, że co niektórzy liczyli na zyski 200 $, czy jakoś tak jak wszyscy pisali wcześniej na grupach, ale to rynek ustala cenę a nie ktoś na oko i to jeszcze przed startem. Pozdrawiam.

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: BitbayBinance.

2 thoughts on “Jak sprzedać tokeny CNB na giełdzie Coinsbit?”

    1. Witaj. Dokładnie. Dlatego ja nie lubię takich akcji typu: „do zgarnięcia tokeny, które kiedyś tam wejdą na giełdę a już wiadomo, że będą warte xxxx”. No, ale wiadomo, szybka, łatwa kasa kusi każdego. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *