inwestycje w internecie

Inwestycje w internecie

W obecnych czasach mamy wiele sposobów na zarabianie oraz inwestycje w internecie. Prowadzenie instagrama, kanału na youtube, różnego rodzaju sprzedaże, reklamy itd. Są również inwestycje i jakoś to najbardziej mnie zainteresowało. Tak samo jak w powyższych sposobach, tak również w inwestowaniu nie ma nic od razu i trzeba patrzeć długoterminowo. Nie zbudujemy biznesu w krótkim czasie.

Pieniądze i czas – inwestycje w internecie

Inwestycje to oczywiście potrzebne pieniądze i poświęcony czas. To samo można powiedzieć jeśli chcemy otworzyć jakiś sklep odzieżowy, czy np. firmę produkującą i sprzedającą meble. Tam również potrzebujemy kapitału, czyli wkładu własnego i naszego czasu. Często słyszę, że ktoś chciałby założyć i prowadzić własną firmę. Natomiast kiedy pyta o inwestowanie i dowiaduje się, że trzeba zainwestować swoje pieniądze, to rezygnuje. Wiadomo, że to nie jest dla każdego i w sumie jeśli ktoś, nie zdaje sobie sprawy z tego, że inwestycja to wkład własnych pieniędzy, tak samo jak robienie jakiegokolwiek biznesu, to nie powinien się tym zajmować. Nawet handel samochodami potrzebuje pieniędzy, ponieważ za coś trzeba kupić to pierwsze auto, żeby później można je było sprzedać z zyskiem.

Długoterminowość w inwestycji

Długa sprawa, jeśli chodzi o inwestycje w internecie to długoterminowość oraz małe zyski. Pisząc „małe zyski” mam namyśli opinie innych. Kiedy ktoś pyta o zyski i dowiaduje się, że można zarobić (jest różnie) dajmy na to 5%-10% miesięcznie. Okazuje się, że jest to zbyt mało, żeby się tym zainteresować. Ludzie liczą na zyski rzędu 1 000 %, gdzie z zainwestowanych stu złotych staną się bogaczami. Niestety nie znam nikogo, kto by z małych pieniędzy w szybkim czasie stał się bogaty. I to własnie trzeba sobie wbić do głowy. Oczywiście można zacząć od tzw. „zera”, ale inwestycje potrzebują czasu. Dla porównania na lokacie w banku można otrzymać jakieś 3%-4% ROCZNIE.

Wydaje mi się, że to najważniejsze informacje, jeśli chodzi o inwestycje w internecie. Dlatego jeśli ktoś byłby tym zainteresowany to musi wiedzieć, że na to potrzebne są pieniądze, poświęcony czas i oczywiście długoterminowość, czyli działanie przez lata. Jeśli ktoś natomiast zniechęca się tym, że nie posiada dużych kwot na inwestycję, to musicie pamiętać, że każdy inwestor/milioner kiedyś zaczynał od zera. A na dowód tego, że można dosłownie zacząć od zera, w kolejnych wpisać powiem o tym jak dostać za darmo nie małe pieniądze, które później możemy inwestować.

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: BitbayBinance.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *