Inwestycja darmowych bonusów

Inwestycja darmowych bonusów.

Poprzedni wpis dotyczył darmowych bonusów, czyli jakie i ile można było odebrać w ostatnim czasie. Ze względu na to, że jest to seria o inwestowaniu, chciałbym iść dalej. Tutaj opiszę i wyliczę ostatnie moje cztery inwestycje, o których wspominałem między innymi na moim facebooku. Szczegóły całych inwestycji widoczne były jedynie dla osób, które należą do zamkniętej grupy, gdzie razem inwestujemy. W tym wpisie chciałem wyliczyć jaki zysk można było zrobić z otrzymanych wcześniej darmowych bonusów. Inwestycja darmowych bonusów poniżej.

Ostatnie bonusy, które pamiętam (tak jak pisałem, nie wypisywałem wszystkich, ponieważ nie wiem już jakie to były i ile można było dostać, tylko ostatnie miesiące) dały zarobić dość sporą sumę, bo aż 1 365 zł. Jak na promocje, gdzie trzeba było poświęcić tylko i wyłącznie czas, bez jakichkolwiek inwestycji, jest super. Wpis o bonusach dostępny TUTAJ.

Pierwszy projekt inwestycyjny – inwestycja darmowych bonusów

Teraz czas na inwestycje i procent składany. Jeśli nie wiesz jeszcze co to jest procent składany, pisałem o tym wcześniej, zobacz TUTAJ. Tak więc posiadamy 1 365 zł na inwestycje. Pierwszy mój projekt inwestycyjny dał zarobić od 10% do 20%. Ja skorzystałem z 20%, tak więc tyle tutaj uwzględnimy. Wspomniane 20% z kwoty 1 365 zł wynosi 273 zł. Taki wyszedł by nam zarobek z pierwszej inwestycji. Nasz stan konta w tym wypadku wyniósł by 1 638 zł.

Drugi projekt inwestycyjny – inwestycja darmowych bonusów

Drugi projekt inwestycyjny dał zarobić, aż 100% czystego zysku. Działając zgodnie z procentem składanym, czyli inwestując nasze pieniądze z bonu, plus to co ostatnio zarobiliśmy, wychodzi nam inwestycja za 1 638 zł. Dość łatwo jest obliczyć 100% zysku. Jest to oczywiście nasz wkład, razy dwa. Wychodzi nam 3 276 zł. Z taką kwotą kończymy drugą inwestycję. Było ich cztery, tak więc idziemy dalej z inwestowaniem darmowych bonusów.

Trzeci projekt inwestycyjny – inwesttycja darmowych bonusów

Kolejny, trzeci projekt inwestycyjny dał 30% zysku. Dalej oczywiście to samo. Procent składany i 30% z kwoty 3 276 zł daje 983 zł. Taki wyszedł zarobek z trzeciej inwestycji, co daje nam stan konta w kwocie 4 259 zł. Trzeba powiedzieć, że wyszła nam już ładna sumka, a przed nami jeszcze jeden projekt.

Czwarty projekt inwestycyjny – inwestycja darmowych bonusów

To już ostatni, czwarty projekt inwestycyjny. Teraz dowiemy się jaki będzie końcowy wynik naszych inwestycji darmowych bonusów. Tutaj mogliśmy wyciągnąć 40% zysku. Ponownie bierzemy całą kwotę z naszej puli, czyli
4 259 zł i mnożymy przez 40%. Czysty zysk wychodzi 1 704 zł. Daje nam to stan konta na zakończenie w wysokości aż 5 963 zł. Jak dla mnie jest to kosmos a to dlatego, że nie włożyliśmy tutaj ani złotówki swoich pieniędzy. Wszystko uzbieraliśmy z darmowych promocji, bonusów.

Pokazane kwoty z bonusów były oczywiście prawdziwe. Inwestycje również robiłem wszystkie z takimi właśnie zyskami. To były pieniądze otrzymane z darmowych bonusów, tak więc mogliśmy sobie pozwolić na inwestycje dalej całej kwoty. Pamiętajcie jednak, że nigdy nie inwestujemy całości swoich pieniędzy, a do tego przeznaczamy na inwestycje tylko nasze dodatkowe pieniądze. Nie inwestujcie nigdy swoich ostatnich pieniędzy a co najgorsze, nie bierzcie nigdy kredytu na inwestycje. Wszędzie jest ryzyko i nie komplikujmy sobie życia.

To był przykład, że na prawdę z niczego można zrobić coś wielkiego. Jeśli tylko chcemy i poświęcimy trochę czasu, do tego rozumiemy, że nic nie przychodzi od razu, jesteśmy w stanie zrobić fajne wyniki. Procent składany, tak jak widzisz tutaj, działa świetnie. Pozwala nam na szybsze i większe mnożenie naszego kapitału. Dzięki czterem inwestycjom z 1 365 zł zrobiliśmy 5 963 zł. Oczywiście nie musimy tak działać w nieskończoność, przecież w końcu trzeba coś wypłacać. Właśnie o wypłacaniu i dochodzie pasywnym będzie w kolejnych wpisach, na które zapraszam. Pozdrawiam.

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: BitbayBinance. Sprawdź nasze aktualne bonusy, czyli darmowe pieniądze do zdobycia KLIKNIJ TUTAJ.

inwestycja darmowych bonusów
inwestycja darmowych bonusów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *