darmowe bonusy

Ile można było zarobić? Darmowe bonusy.

Jest to seria wpisów, jak wyglądają inwestycje od samego początku. Najważniejsze informacje i przydatne pojęcia, były już wcześniej. Teraz pora na konkrety. Na faceboku prowadzę grupy, gdzie wrzucam informacje na temat kryptowalut, inna gdzie zajmujemy się inwestycjami oraz jeszcze inna, gdzie robimy wspólnie darmowe bonusy. Dzięki nim można właśnie zbudować sobie kapitał na inwestycje, zaczynając dosłownie od zera. I własnie w tym wpisie, pokażę ile udało się zebrać z ostatnich bonusów jakie robiłem. Darmowe bonusy. Ile można było zarobić?

Lista zebranych darmowych bonusów

Wymienię te, które zebrałem ostatnio, czyli kilka miesięcy do tyłu. Nie będą to bonusy z całego roku, ponieważ nie zapisywałem sobie tego wcześniej i nie pamiętam już, jakie i ile tego było.
Bitpanda 15 €
KeyBase 68 $
BNC10 10 €
Revolut 200 zł
Energi 200$
Change 10 €
Co daje w sumie = 1 365 zł

Niezła kwota na początek inwestycji, jeśli mówimy o darmowych bonusach. Oczywiście każdy robi sobie z tymi pieniędzmi co chce. Jednak konsumując to na bieżąco, nie mieliśmy nic i nie mamy nic. Dla mnie robienie takich bonusów, a następnie wydawanie tych pieniędzy jest bezsensu. Co? Będziemy robić je do końca życia, po to, żeby wpadło pare złotych? Jeśli dostajemy możliwość otrzymania czegoś za darmo, to starajmy się to wykorzystać. Dlatego ja zgodnie z zasadą działania procentu składanego, o którym pisałem wcześniej a wpis ten znajdziesz na moim blogu, te darmowe pieniądze inwestuje. Inwestuje i pomnażam dalej. W końcu otrzymałem je za darmo, więc choćbym miał je stracić to nic wielkiego się nie stanie. Co innego jak je pomnożę. I to własnie będzie kolejny wpis.

Darmowe bonusy. Ile można było zarobić? Wypisałem co było do odebrania za darmo a w następnym wpisie na moim blogu, pokażę jak by to wyglądało jeśli byśmy to zainwestowali. Pokaże jakie kwoty mogły by z tego wyjść, robiąc cztery projekty/inwestycje jakie ostatnio robiłem. Jaka kwota będzie na koniec? Zobaczymy. Pozdrawiam.

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: BitbayBinance. Sprawdź nasze aktualne bonusy, czyli darmowe pieniądze do zdobycia KLIKNIJ TUTAJ.

Darmowe bonusy. Ile można było zarobić?
darmowe bonusy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *