Hyip co to jest i jak szybko stracić tam pieniądze?

Pojęcie to, dość rzadko pojawia się w internecie a większość nie wie co to w ogóle jest. Najlepsze jest to, że prawie wszystkie biznesy w których działacie, są to właśnie hyipy. Dlaczego nikt tego nie nazywa po imieniu? Jest tak, ponieważ to niewygodne słowo i pewnie wiele osób by odstraszyło.

Co dokładnie oznacza? Hyip jest to program inwestycyjny wysokiego ryzyka. Tego rodzaju programy zachęcają do siebie wysokimi dziennymi naliczeniami lub wysokim końcowym zwrotem z inwestycji.

Aktualnie posiadamy wysyp tego rodzaju programów. Ścigają się, przeskakują jeden przez drugiego, kto da większe prowizję, które przyciągną więcej ludzi. Koniec, końców i tak każdy po jakimś czasie przestaje działać, bo tak ma z góry założone.

Ze względu na bardzo duże zyski, czasem i nawet 100 %, programy tego typu są krótkoterminowe. Wchodząc tam odliczamy dzień po dniu, tydzień po tygodniu w oczekiwaniu na odzyskanie swojego wkładu. W innym moim wpisie, możesz przeczytać o programach, które oferują stały miesięczny zysk. To są właśnie hyipy. Uważajcie na swoje pieniądze, ponieważ w tym przypadku, dużo nie znaczy dobrze. Pozdrawiam.