dwa lata w biznesie online

Dwa lata w biznesie online

Pamiętam jak dziś, w jaki sposób dowiedziałem się o zarabianiu w internecie. Był to przypadek, ale nie będę tutaj się na ten temat rozpisywał. I tak z czasem zaczynałem pogłębiać wiedzę a do tego inwestować swoje oszczędności. Nie zawsze były tylko i wyłącznie dobre decyzje, ale to wszystko dużo mnie nauczyło i teraz jestem tu gdzie jestem. A już nie raz pojawiały się myśli, żeby z tym skończyć. Dwa lata w biznesie online.

Jakiś czas temu, a dokładnie 28 października, minęły dwa lata od mojej pierwszej inwestycji. W ciągu tego czasu dużo w mojej głowie się zmieniło. Zdecydowanie były to dobre czas. Nie pod względem zarobków, ale pod względem doświadczenia i zdobytej wiedzy.

Na początku były to książki, kilka ich było. Niektóre czytane po pare razy. Później zaczęły się szkolenia. Kilkadziesiąt godzin szkoleń i nauki. Kilkanaście godzin przesłuchanych audiobooków, w czasie drogi do pracy. Setki obejrzanych filmików na youtubie o tematach biznesowych i rozwoju osobistym. Cały czas czytane artykuły i wiadomości w tych tematach. Poznałem również dużo fajnych i ciekawych osób, które również zajmują się biznesem online, od których wiele się nauczyłem. Do tego dochodzi ogromna ilość godzin pracy. Nie jestem w stanie tego policzyć, ale było tego sporo. Nie jedna zarwana noc.

Wiem, że ta wiedza i doświadczenie zdobyte przez te dwa lata w biznesie online przyczynią się to lepszych wyników na przyszłość, lepszych decyzji i do jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy. Pozdrawiam i do usłyszenia na kolejnych rocznicach 😉

Giełda Bitbay oraz giełda Binance, są to miejsca, gdzie można kupić kryptowaluty. Tutaj znajdują się informację na ich temat: Bitbay, Binance.