Co to jest i na czym polega dochód pasywny?

Często w internecie słyszymy pojęcie „dochód pasywny”. Jest tak, ponieważ w większości biznesów internetowych właśnie w ten sposób można zarabiać – pasywnie. Na czym to polega…?

Dochód pasywny to nic innego jak comiesięczne wpływy z naszego biznesu. Jeśli inwestujemy w jakiś biznes i przynosi on nam dochód pasywny tzn., że co miesiąc czerpiemy z niego zyski. Raz wykonana praca/inwestycja daje nam zyski co miesiąc.

Przykładem takiego biznesu, który przynosi nam dochód pasywny jest kupno nieruchomości pod wynajem. Kupujemy mieszkanie, wynajmujemy je i co miesiąc otrzymujemy pieniądze z wynajmu. To jest właśnie dochód pasywny.

Myślę, że udało mi się wyjaśnić pojęcie „dochodu pasywnego”. Jak dla mnie jest to świetny sposób na zarabianie, a w internecie jest jeszcze fajniejsze, ponieważ nie potrzebujemy takich pieniędzy jak na zakup mieszkania (100 – 300 tysięcy złotych), bez papierów, bez różnego rodzaju problemów 😉

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak możesz zarabiać pasywnie w internecie napisz do mnie a wszystko Ci powiem lub przejrzyj mojego bloga. Miłego dnia, pozdrawiam 😉