fabek.pl - zarabianie w internecie Fabian Foryś

Pełna wersja: Matryce w FutureNet - zarabianie na poleconych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Matryce w FutureNet - zarabianie na poleconych


Matryce - to kolejny sposób na zarabianie w FutureNet. Tutaj tak samo jak w FutureAdPro, żeby zarabiać musimy zainwestować. Polega to na tym, że wykupując tzn. "Matrycę" i zapraszając później znajomych do zrobienia tego samego otrzymujemy prowizję od poleconego. Jednak to nie wszystko.... Możemy również otrzymać ludzi do naszej matrycy od osoby, która poleciała to nam. Do tego dochodzi jeszcze inny bonus. Dokładniej postaram Ci się to wyjaśnić poniżej. 

Arrow  Jak wejść do panelu zarządzającym nasze matryce? Logujemy się na swoje konto FutureNet a następnie klikamy w ikonę "dolara" w prawym górnym rogu. Z rozwijającego się menu wybieramy zakładkę "Back office". 

[Obrazek: matryce.png]

Arrow Kiedy już jesteśmy w "Back office" mady do wyboru dwie opcję. "FutureNet Backoffice" i "FutureAdPro Backoffice". W tym przypadku interesuje nas ta pierwsza opcja (druga oczywiście umożliwia wejście do FutureAdPro). Czyli klikamy w "FutureNet Backoffice". 

[Obrazek: matryce2.png]

Arrow Teraz widzimy już swoje matryce. Jest ich sześć, za 10, 25, 50 oraz 100, 500, i 1 000 $. Matryce musimy wykupić kolejno. Nie możemy od razu kupić sobie matrycy za 50 $. Trzeba wcześniej wykupić za 10 i 25 $. 

[Obrazek: matryce3.png]

Arrow Jeśli chcemy wykupić matrycę, musimy kliknąć znajdujący się pod nią przycisk "Upgrade". Kiedy już kupiliśmy przynajmniej jedną matrycę, możemy wejść do środka aby sprawdzać zarobione pieniądze Smile

[Obrazek: matryce4.png]

Arrow Po wejściu do środka widzimy drzewko, i kolejno. Na samej górze jesteśmy my, od nas rozgałęzia się na trzy, od tych następnych osób również na trzy itd. itd. Od każdej osoby są trzy gałęzie, aż do dziesięciu takich poziomów, co daje ogromną liczbę osób. Na naszym obrazku widzimy jedynie trzy poziomy (ze względu na przejrzystość). 

[Obrazek: matryce4.jpg]

Arrow Czas na dokładniejszy opis matryc. Za każdą osobę, która wpadnie do naszego drzewka dostajemy 5% wartości matrycy, czyli jeśli ktoś pojawi się w naszej matrycy za 10 $ otrzymamy prowizję w wysokości 0.5 $, oczywiście otrzymamy to za każdą osobę (potrzebujemy 20 osób aby zwróciły nam się koszty matrycy). Plusy są takie, że w ogóle nie musimy nikogo zapraszać aby ktoś wpadł do naszych matryc. Możliwe jest to dlatego, że nad nami jest osoba, która poleciła to na (na drzewku jest ona niewidoczna). Kiedy ta osoba zaprosi kogoś wpada on oczywiście do jego drzewka i wpada również do naszego. Prawda, że fajnie? Dlatego w cale nie musimy kogoś zapraszać a prowizję za nowe osoby możemy otrzymywać. 

Arrow Jednak korzyści mogą być jeszcze lepsze, ponieważ kiedy sami zaczniemy to promować i zapraszać bezpośrednio swoich znajomych otrzymamy dodatkowy bonus. Postacie z kółeczkiem w środku są to osoby zaproszone przez nas, natomiast postacie bez tego kółeczka, są to osoby które wpadły nam same od kogoś z góry. Kiedy w pierwszym rzędzie posiadamy chociaż jedną osobę zaproszoną przez siebie (czyli postać z kółeczkiem) i do następnego rzędu wpadnie nam kolejna osoba, nasz polecony zarabia 5% czyli 0,5 $ (mowa o matrycy za 10 $), my również zarabiamy 0.5 % ale ze względu na to, że bezpośrednio przed nami znajduje się nasz znajomy a nie osoba, która wpadła nam z góry, otrzymamy bonus. W matrycy za 10 $ bonus wynosi 10%, w matrycy za 25 $ bonus wynosi 20%, w matrycy za 50 $ bonus to 30 %. W każdych kolejnych matrycach bonus wynosi 50 %, ale kiedy wykupimy wszystkie matryce do kwoty 100 $ włącznie, automatycznie wszystkie nasze matryce otrzymują 50 % bonusu, ta za 10 $ również. 

Teraz jeśli chodzi o sumy. Kiedy więc wpadnie nam ktoś zaraz po naszym poleconym (kolejny poziom) otrzymamy 0,5 $ za poleconego i dodatkowy bonus 50 %, czyli razem mamy 0,75 $ za jedną osobę. Dlatego warto na samym początku tego drzewka zgromadzić swoich poleconych i wykupić przynajmniej matryce do 100 $, ponieważ szkoda by było kiedy ktoś by nam przepadł, a kiedy osoby powyżej nas są aktywne i dużo zapraszają, możemy bardzo szybko uzupełnić drzewko i więcej zarabiać.

Prędzej czy później i tak każdy kto zarabia na FutureNet wykupi taką matrycę, ponieważ jeśli działasz na FutureAdPro przy każdej wypłacie środków 5 % pobierane jest na wykupienie matryc. DLaczego nie zarabiać tu i tu? Smile

[Obrazek: poziomy.jpg]

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na mój adres e-mail, konto na facebooku.