fabek.pl - zarabianie w internecie Fabian Foryś

Pełna wersja: Jak zweryfikować swoje konto na BitBay?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak zweryfikować swoje konto na BitBay?


Arrow  W celu weryfikacji swojego konta proszę się zalogować na BitBay a następnie kliknąć w przycisk widniejący na górze strony "zweryfikuj swoje konto".

[Obrazek: bitbayweryfikacja.png]

Arrow Kolejnym krokiem będzie wybranie typu konta. W moim przypadku jest to "konto prywatne".

[Obrazek: bitbayweryfikacja1.png]

Arrow Po wybraniu typu pojawi nam się formularz do wypełnienia. Pamiętajcie, aby podać tutaj prawdziwe dane  Exclamation  Kiedy już uzupełnimy wszystko klikamy "dalej".

[Obrazek: bitbayweryfikacja2.png]

Arrow W kolejnym kroku musimy podać dane z naszego dowodu. Po uzupełnieniu klikamy "dalej".

[Obrazek: bitbayweryfikacja3.png]

Arrow W następnym okienku zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swojego adresu. Ja w tym celu podałem zdjęcie potwierdzenia przelewu z mojego konta bankowego, gdzie były podane moje dane. Po dołączeniu pliku, klikamy przycisk "dalej".

[Obrazek: bitbayweryfikacja4.png]

Arrow Po potwierdzeniu adresu, musimy potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu musimy wysłać zdjęcie naszego dowodu osobistego z przodu i z tyłu. Pamiętajcie, aby na zdjęciu nie było uciętego żadnego rogu, aby wszystkie rogi były całe i dobrze widoczne. To samo tyczy się wszystkich danych na dowodzie. Po umieszczeniu plików, klikamy w przycisk "wyślij".

[Obrazek: bitbayweryfikacja5.png]

Arrow Teraz powinna pojawić nam się informacja o przesłanym formularzu i czasie oczekiwania na zatwierdzenie do 24-ech godzin. Czas zatwierdzenia wydłuża się do kilku dni z powodu dużej ilości wpływających wniosków. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Po zatwierdzeniu nasze konto będzie już w pełni zweryfikowane i gotowe do użycia.

[Obrazek: bitbayweryfikacja6.png]


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na e-mail, facebooka lub przez futurenet.